Opinie

Kilka wpisów / opinii internautów:

  • Najpiekniejsze miasto jakie do tej pory widzialem. Tyle zabytkow i kosciolow co ma Krakow nie posiada chyba zadne inne miasto na swiecie. Moze nie wszystkie dla wszystkich sa atrakcyjne, ale to zalezy od gustu. Miasto na liscie UNESCO. Co mozna wiecej o nom pisac.
  • Przyznam ze bylam w Krakowie tylko dwa razy i…od razu sie zauroczylam tym pieknym miastem.Niestety nie udalo mi sie zwiedzic wnetrza zamku,ale jest to moje marzenie poniewaz z zewnatrz bardzo mi sie podoba…bardzo mnie interesuja arrasy chcialabym je z bliska obejzec,podobno sa niesamowite…byc moze niedlugo uda mi sie powrocic to Krakowa by zrealizowac swoj cel:)
  • Na Wawelu byłem niestety tylko jeden raz!!! 🙁 Wawel to kawał polskiej historii. Nigdy nie zapomne pierwszego wrażenia. Ta architektura, ten klimat, ta świadomośc, że byli tam przede mną ludzie nawet 700 lat… A co do Katedry. Również niesamowita sprawa. Krypty Królów polskich sprzed paruset lat, ale także Mickiewicza, Słowackiego, Piłsudskiego… eh aż się łezka w oku kręci. Może dlatego, że czuje się Polakiem, kocham ten kraj, kocham jego historie! No i na wiosne mam w planach odwiedzieć po raz kolejny Wawel jak i cały Kraków. Bo Kraków to naprawdę piękne miasto
  • Wawl to najpiekniejsze miejsce w Polsce, to historia naszego kraju mieszkam w Krakowie i Wawel nigdy mi się nie znudził i nie znudzi zapraszam wszystkich do zwiedzenia komnat, grobowców, katedry , dzwonu Zygmunta, no i pozostałych miejsc na zamku polecam Wawel nocą jest przepiękny wspaniałe stare kamienie, ruiny cudowna atmosfera, Wisła dokoła, baszty – naprawdę coś pięknego warte zobaczenia a tak w ogóle to cały Kraków jest najcudowniejszym miejscem w polsce i w Europie, to niepowtarzalne miejsce o wyjątkowym charakterze
  • Wawel ,jak i katedra to edług mnie jedne z najpiekniejszych budowli nie tylko w Polsce ale równiez w Europie i na świecie czego dowodem zreszta jest obecność tych obiektów na liście swiatowego dziedzicwa UNESCO.I pomysleć że w tych samych murów dotykali królowie,wibitni rodacy czy Ten największy z nich -Karol Wojtyłw.
  • Właśnie wróciłam z wyprawy na Wawel i jestem niezmiennie nim zauroczona. Te mury przeżyły wiele historii ludzkich, katedra mieści nasze najważniejsze skarby – nasze korzenie i dziedzictwo. Głupio tylko, że liczni obcokrajowcy, odwiedzający Wawel wiedzą o nim więcej niż my.